בשיטת הדיקור הסיני משתמשים במחטים על מנת לעורר את תגובת הגוף ולהפעיל את יכולות הריפוי הטבעית של הגוף. על פי מחקרים שונים, החדרת המחטים לגוף גורמת לשחרור של חומרים המשפיעים על שיפור מצב הרוח, שיכוך כאבים והפחתת חרדה ומתח ולכן השיטה נחשבת כיעילה לטיפול הפיזי והנפשי של המטופל.

דיקור סיני יכול לעזור לכם

דיקור סיני, ידוע גם בשם אקופונקטורה, היא שיטת טיפול מקובלת ברפואה המסורתית הסינית והיא הובאה לשימוש במערב רק במאה העשרים.

הדיקור הסיני היא שיטה שיעילותה הוכחה לטיפול בכאבים כרוניים, כמעט ללא תופעות לוואי. הדיקור מעודד את הגוף לתקן תאים פגועים ומחזק את המטופל על ידי ריבוי תאי T, שמחזקים את מערכת החיסון ומטפלות בתסמונות של עייפות כרונית ואלרגיות.

בדיקור הסיני מוחדרות מחטים לנקודות זרימת אנרגיה בגוף המטופל, כשלפי פילוסופיית הרפואה הסינית המסורתית – זרימה הרמונית של אנרגיית החיים מאזנת את מצבו הבריאותי של האדם, פיזית ומנטלית. עצם החדרת המחטים מעודד את הגוף לפעולות של ריפוי עצמי והחייאת תאים, כאשר קביעת הנקודות לדיקור נקבעת לפי אופי הטיפול, המשכו ובעיות המטופל.

השימוש במחטים אינו כואב וכמעט שאין תופעות לוואי למטופלים בדיקור סיני, והטיפול מתאים לכל גיל. אנו משתמשים במחטים מיוחדות, סטריליות וחד פעמיות. זהו כלי יעיל שהרפואה הסינית פיתחה לנו לשלל בעיות, מחלות ומצבים נפשיים שהאדם חווה.