כאבי מחזור – תסמונת קדם ויסתית – P.M.S.

ניי ג'ינג המרכז לרפואה סינית ירושלים מצליחה להגיע לתוצאות מצוינות בטיפול בכאבי מחזור לנשים. לרוב שורש הבעיה היא מתח יום יומי של האישה יחד עם חולשה במערכת הגיניקולוגית. דברים אלו גורמים אצל האישה לזרימת דם לא חלקה. בעקבותיהם מופיעים כאבי המחזור. כמובן,אין לשלול גם אפשרות שהתזונה לקויה והיא שגורמת לחוסר בייצור דם ולכן אין מספיק דם והזרימה שוב לא תיהיה חלקה.

פגישת ייעוץ חינם לחץ כאןŸ
02-6506977
38436228_s
תסמינים:
דיכאון, עצבות, עצבנות, חרדה, עייפות, איבוד ריכוז, אגרסיביות,
שינויים בחשק המיני, כאבי ראש, שילשול, עצירות, פריחות, תיאבון מוגבר, בכי, התקפי זעם,
נפיחות וכאבים בבטן ובשדיים, ואינסומניה.
לא כל התסמינים מופיעים יחד. הביטוי שלהם בחומרה שונה מאשה לאשה. התסמינים יכולים להופיע גם שבוע לפני הווסת ולהמשך כל תקופת המחזור.

איך מטפלים:
ניי ג'ינג המרכז לרפואה סינית ירושלים, מטפלת בתסמונת הקדם ויסתית באמצעות דיקור סיני, דיקור בלייזרצמחי מרפא ויעוץ תזונתי. בארץ ובכל העולם, ניתן לראות הישגים מצויינים בכל הקשור לטיפול בכאבי מחזור. למעשה ככל שהכאבים חזקים יותר, כך גם ההקלה שבעקבות הטיפול היא משמעותית יותר. איננו נוהגים לטפל אך ורק בתסמונת הכאב אלא, הטיפול מבוסס על זיהוי הגורם לכאבים ומיועד לפתור את הבעיה מיסודה. הכאבים עצמם הם סימן לכך שיש חוסר איזון כלשהו בגוף. לאחר שמזהים אותו ומטפלים בו נכון, הכאבים ירגעו וגם הגוף יחזור לאיזון נורמלי. המטופלות מודות שגם בעיות אחרות נעלמות תוך כדי טיפול. היות וחוסר האיזון בגוף הוא אישי וייחודי לאותה אישה, גם הטיפול שניתן לה הינו ייחודי. ברפואה סינית, 7 נשים עם כאבי מחזור יקבלו 7 טיפולים שונים. כל אחת על סמך האבחנה האישית שנעשת בניי ג'ינג, ואנו מגיעים למסקנות לגבי הגורמים לכאבים שלהן, ומתאימים להם טיפול שמתאים אך ורק להן. גישה שונה לחלוטין מזו של הטיפול הקונבנציונלי שמקבל את הכאבים כעובדה קבועה ומתבסס על תלות במשככי כאבים מדי חודש בחודשו ובעצם אינם פותרים את הבעיה מיסודה. המטרה האמיתית של הטיפול הסיני הוא, להגיע למצב מאוזן בו המחזור והווסת מתרחשים ללא כאבים או הפרעות אחרות.