יגאל גרינשטיין – כאבי גב


שלום, שמי יגאל גרינשטיין, כמטופל במרפאת Nei jing במשך החצי שנה האחרונה, ניתן רק לומר שבחים ותודות על דרך הטיפול האישי, השיטות של דיקור בשילוב טויינא הביאו אותי תוך פרק זמן לא ארוך להחלמה מוחלטת, מכאבי הגב התחתון, השכמות, וכפות הרגלים, שגרמו לי לעיתים לא לישון לילות.
לא רק שפסקו הכאבים, היציבה שלי השתפרה בצורה יוצאת דופן, התחושה הכללית נהדרת ואין מילים להודות לשמעון פרינלדר, על היחס, רמת השירות שאותה אתה נותן עם "נשמה גדולה", איכפתיות ומעקב צמוד אחרי ההתקדמות הטיפולית של הלקוח ברישום ממחושב ומעקב, על ההתקדמות במצבו של הלקוח, מטיפול לטיפול, דבר שלא נתקלתי בו, הן באיכות הטיפול והן ברמת השירות. מה שבטוח שאת דרך הטיפול אמשיך אצל Nei jing רפואה סינית, כ"דרך חיים", כי את הבריאות לא מזניחים ומשמרים … וכך מגיעים לתוצאות ולאיכות חיים.
שמעון, זו הזדמנות נפלאה להודות לך, אתה גם אדם נפלא וגם בעל תודעת שירות ומקצוענות, שטרם נתקלתי בה, לא בארץ וגם לא בעולם, יישר כוח !
יגאל גרינשטיין, ירושלים

מאת שמעון פאול פרידלנדר

שמעון פאול פרידלנדר מומחה רפואה סינית. פתח לימודים מתקדמים ברפואה הסינית למטפלים מנוסים. מעביר הרצאות וקורסים ברחבי הארץ והעולם בנושא דיקור בלייזר.