בישול בהתאמה אישית

ההתמחות שלנו

בישול בהתאמה אישית

נשמח להציג בקליניקה שלנו שירות חדש וייחודי – בישול אישי!

האם נתקלים בקושי להכין ארוחות בבית? אולי הנטורופת שלנו המליצה על דיאטה ספציפית, אך אין לך את הזמן או את היכולת לבשל? האם אתה או בעלך עובדים שעות ארוכות ומתמודדים למצוא זמן להכין אוכל למשפחה? השירות החדש הזה נועד בדיוק בשבילך!

Dream Wedding Spring Sale Facebook Cover (2)

הידעת?

כמה עובדות על טווינא:

שפים אישיים מתאימים ארוחות לפי העדפות התזונתיות שלך, אלרגיות וצרכים תזונתיים, מבטיחים שכל מנה היא בדיוק מה שאתה רוצה וצריך.

עם שף אישי, אתה חוסך זמן ניכר בתכנון ארוחות, קניות בסופר, ובישול, מאפשר לך להתמקד באספקטים חשובים אחרים של חייך.

תיהנה מארוחות ברמת מסעדה בסגנון הבית שלך. שפים אישיים מביאים למטבח שלך מיומנויות בישול מקצועיות ויצירתיות, עושים מכל ארוחה חוויה גורמה.

שפים אישיים יכולים להכין ארוחות בריאות ומאוזנות המותאמות ליעדים תזונתיים ספציפיים שלך, בין אם זה להפחתת משקל, רכיבת שרירים, או פשוט לאכול יותר נקי, מקדמים רווחה כללית.

איך זה עובד?

מה אתם צריכים לדעת לפני:

  • מספר ימים לפני הבישול, יתקיים שיחה עם המשפחה להחלטה על המרכיבים הנחוצים.
  • המשפחה תכין את המרכיבים מראש.
  • לאחר מכן, שף המקצועי שלנו יגיע לביתך וישהה במשך ארבע לשמונה שעות, בהתאם לצרכים שלך.
  • במהלך הזמן הזה, השף יבשל ארוחות בריאות ומזינות עבורך, חלקן ניתן להקפיא וחלקן לשמור במקרר – לוודא שיש לך אספקה של אוכל לכל ימות השבוע!
pexels-olly-3769999

הבריאות שלך היא העניין שלנו

ב-“ני ג’ינג”, אנו בעלי ניסיון ומובילים בתחום הבריאות והרווחה מאז 2010, מספקים בהצלחה שירות זה. תמיד אנו מחפשים דרכים להקל על חייך ולשפר את בריאותך ואיכות חייך. השירות החדש הזה הוא צעד נוסף בכיוון הנכון. אנו נשמח שתיצור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים ולתיאום זמן מתאים לבישול אישי בביתך.

ברוכים הבאים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת יעוץ חינם

או התקשרו