דיקור בלייזר Laser Acupuncture

כשכואב לאורך זמן, כשמופיעות תופעות גופניות לא נעימות, כשהמחלה לא חולפת,
זה הזמן לפנות לטיפול בדיקור סיני ללא כאבים.
הטיפול הבטוח והיעיל בלייזר.

על פי הרפואה הסינית, כל מחלה או סימפטום המופיע באדם, נובע מחוסר איזון במטען האנרגטי שלו. בגוף האדם קיימות "נקודות מרידיאן" מיוחדות הקשורות לאיברים הפנימיים, כש"אנרגיה חיונית" 36377493_lזורמת לאורך נקודות אלו. על פי תיאוריה זו, מחלות נגרמות בשל הפרעות בזרימת האנרגיה. הטיפול בדיקור בלייזר בכמה ממאות נקודות המרידיאן הגוף, לפי הצורך, משחזרת את הזרימה התקינה.
דיקור לאורך ערוצי האנרגיה בגוף שלנו משפיע על הצ'י, אנרגיית החיים, ומפעיל את הגוף כך שירפא את עצמו.

איך מתבצע הטיפול בלייזר בקליניקת ניי ג'ינג?

חלק א', בניית תוכנית הטיפול בלייזר:
א. הביקור הראשון יתחיל בתשאול מקיף לגבי מצבכם הבריאותי והבעיות שאתם סובלים מהן. אתם תתבקשו להציג את המסמכים הרפואיים שבידיכם המספרים את ההיסטוריה הרפואית שלכם.
ב. המטפל ישאל אתכם על התסמינים שמהם אתם סובלים, על הרגלי האכילה שלכם, על איכות השינה, פעילותכם במהלך היום יום ועל מצב הרוח.
ג. המטפל יבחן את הופעתכם הכללית ואת מידת חיוניותכם, קצב הדיבור שלכם, היציבה שלכם, האופן שבו פשטתם את המעיל בכניסתכם לקליניקה, יחד עם צבע העור שלכם, הפנים שלכם, האוזניים, הפה, עור הקרקפת, הציפורנים, כפות הידיים והרבה פרטים קטנטנים נוספים. כל זאת כדי לבנות אבחנה מדויקת.
ד. בהמשך המטפל יבצע בדיקת הלשון,19660895_s המשקפת את מצב בריאותכם, ומדידת דופק, זהו המוניטור המשקף את מצב ערוצי האנרגיה הזורמים לאורכו ולרוחבו של הגוף.
ה. בהמשך, המטפל יפעיל לחץ על נקודות שונות הנמצאות בין השרירים, הגידים והרצועות בגוף שלכם כדי לאתר רגישות בשרירים ובמפרקים. הוא יבחן מקרוב את מצב ערוצי האנרגיה בגופכם, כדי להגיע לאבחנה הנכונה והמדויקת.
ו. בסיום, המטפל יציג בפניכם את תוכנית הטיפולים המלאה כדי להגיע לתוצאות הרצויות.
ז. תקבלו מידע על מספר המפגשים המשוער, שאורך כל אחד 50 דקות, ועלות הטיפול.
כדאי לדעת שמספר הטיפולים, אורכם, אופיים ונקודות הדיקור עשויים להשתנות במהלך תהליך הטיפול.

החלטתם שאתם הולכים על זה, אתם צודקים! זה הפתרון הטוב ביותר עבורכם.
תקבעו מועד למפגש טיפולי ראשון.

[contact_info]

 

חלק ב', מפגשי הטיפול בלייזר:
בהגיעכם לקליניקת ניי ג'ינג במועד שנקבע לכם, יחכה לכם המטפל.
א. אתם תיכנסו לחדר הטיפולים ותתבקשו להוריד את הבגדים העליונים והנעליים. תישארו עם בגדים קלים בלבד.
ב. אתם תוזמנו לעלות על מיטת הטיפולים ולהרגיש בנוח. תתבקשו להרפות את גופכם ולהירגע.
ג. המטפל יאתר את נקודות הדיקור, בהתאם לתוכנית הטיפול שלפניו, ויגע בהן באצבעותיו.DSC_7998
ד. כאן נכנס לטיפול מכשיר הטיפול בלייזר. המטפל לוקח את המכשיר הפולט קרן אור בקצהו, מקרב אותו את הגוף ומכוון את קרן האור לנקודת הדיקור למשך כ-5 שניות. אתם לא חשים מאום. אין כאבים, אין פגיעה בעור, אין תופעות לוואי ואין תחושת אי נוחות. אט-אט תוכלו להרגיש את המתח המתפוגג ואת הרפיון שיעטוף אתכם.
גופכם ישחרר משככי כאבים טבעיים ומיני מוליכים עצביים המשפיעים על מצב הרוח. זרימת הדם שלכם תתגבר ומערכות גופכם יחלו לאזן את עצמן באופן טבעי.
הטיפול ישרה עליכם הרגשת רוגע ושלווה, ויתכן שאף תירדמו במהלך הטיפול.
ה. לאחר כ – 50 דקות, הטיפול הסתיים. אתם קמים ממיטת הטיפולים מחויכים ורגועים.
ו. תם הטיפול הראשון. אתם כבר מחכים לטיפול השני.

מהו מכשיר הדיקור בלייזר?

מכשיר הדיקור בלייזר הוא מכשיר חדשני ומטרתו להמריץ תהליכים ביולוגיים בגוף (bio stimulation). המכשיר מפעיל קרינת לייזר נמוכה שאינה מזיקה למטופל או למטפל. קרן הלייזר נמוכת עוצמה היא אפשרות נהדרת בהיותה יעילה ,בטוחה ולחלוטין אינה מורגשת. הקרן, באורך גל ספציפי וקבוע, מכוונת לנקודות הדיקור בגוף, ועל ידי כך משפעלת אותן ומביאה לאפקט דומה לזה של דיקור באמצעות המחטים המסורתיות. אין כאב כלל בטיפול ואין שום תופעות לוואי שאינן רצויות.519
המכשיר הוא כלי לטיפול בכאבים בתחום רפואת הילדים, נוירולוגיה, אורתופדיה, טיפולים מיוחדים לספורטאים, פיזיותרפיה, רפואה גריאטרית וכמובן ברפואה המשלימה, לכל אלה החוששים מהמחטים.
כל המטפלים בקליניקת ניי ג'ינג עוברים הכשרה מתאימה לפני השימוש במכשיר.

איך זה פועל?

מכשיר הדיקור בלייזר מקרין קרני לייזר רך Low level laser)), עוצמתן נמוכה ובעלת אורך גל מוגדר אחד וקוהרנטי.
קרני הלייזר הרך פועלים בו זמנית מעל פני העור וחודרים דרכו אך מבלי לחמם אותו או לפגוע בו. קרני הלייזר הרך מעוררות את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף מרמת התא הבודד ועד לרמה המערכתית של הגוף כולו, הן ממריצות את תאי הגוף, וגורמות להם להתגבר בצורה הטובה ביותר על הבעיה שנוצרה בו.

הטיפול בלייזר רך הוא שילוב של טכנולוגיה חדשה ושיטות עתיקות יומין עם מסורת ארוכה של דיקור שהוכיחו את עצמם לאורך ההיסטוריה.
[contact_info]

 

במה מסייע הדיקור בלייזר?

מכיון שהדיקור בלייזר מחליף בצורה מלאה את הדיקור במחטים, השיטה הסינית הנפוצה, שיטה חדשנית זו מסייעת בכל המחלות והמצבים שהדיקור במחטים מטפל כמו:
כאבי גב וכאבי אגן בזמן ההריון, כאבי ראש, אלרגיה, אין אונות גברית ובעיות פוריות של גברים ונשים, פרקינסון, יתר לחץ דם, סוכרת, שבץ, מחלות לב, מחלות עור, דלקת בשלפוחית השתן, מחלות ריאה, דלקות גרון, כאבי בטן, שלשולים והרשימה עוד ארוכה.
דיקור בלייזר מסייע למנוע את תופעות הלוואי הקשות המתלוות לטיפולים כימותרפיים בסרטן כמו בחילות, הקאות, ירידה במשקל וגלי חום. אותו אפקט המונע בחילות והקאות נצפה גם בקרב נשים בהריון שקיבלו טיפול בדיקור סיני. עוד ידוע כי הוא מסייע לטיפול במצבים שאינם פיזיולוגיים, והוא הוכח כיעיל לטיפול בדיכאון קליני, חרדות ובמצבים נפשיים נוספים.
מעשנים עם קוצבי לב, או הסובלים מאפליפסיה לא יכולים לעבור את הטיפול. כמו כן, הטיפול אינו מומלץ לנשים בהריון.

בקליניקת ניי ג'ינג מטפלים בדיקור במחטים ובדיקור בלייזר לאורך שנים.
אחוז ההצלחה גבוה במיוחד.

בקרב מבוגרים הפונים אלינו, 60% מטופלים בדיקור מחטים ובדיקור בלייזר, כש-40% מהם מעדיפים את הטיפול בלייזר. מבוגרים מעדיפים לשמור על ההרגלים הישנים שלהם הכוללים טיפול במחטים ולא ממהרים לפנות לטיפול בלייזר. עם זאת, יותר ויותר מבוגרים שהם לקוחות חדשים מעדיפים דיקור בלייזר, כשהם נוכחים לדעת שהטיפול יעיל יותר, קצר, לא חודר את העור פיזית, אינו מזיק לעור ותוצאות הטיפול מהירות יותר.265
מעניין לציין שבקרב ילדים, 95% מהם מעדיפים ומקבלים טיפול דיקור בלייזר.

אז למה אתם מחכים? חבל לסבול, התקשרו עוד היום
טל. 02-6506977
וקבעו פגישת היכרות.

[slideshow_deploy id='1473']