ההתמחות שלנו

דיקור סיני

דיקור סיני הוא כלי מרכזי של טיפול ברפואה הסינית כבר מעל ל 3000 שנה. הרעיון המרכזי בטיפול זה הוא הבאת האדם לאיזון אנרגטי (גופני ונפשי) בעזרת דיקור במחטים עדינות במספר נקודות שונות בגוף, הנקבעות על פי הסימפטומים של המטופל. השימוש בשיטה זו, עוזרת לטפל בבעיות בריאות שונות, מורבות ופשוטות כאחד.

Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of 760 × 481תמונת קוואר לעמוד באתר-2

הידעת?

כמה עובודת על דיקור סיני:

כל המחטים סטריליות, חד פעמיות, ודקים ביותר. 

יש אופציה לדקור במספר נקודות שאינם כואבים, אך יש נקודות יש כאב מאוד קליל. המטפלים יסבירו את התחושב בכל נקודה. אך אין מה לחשוש, הכאב פי 80 פחות מבדיקת דם.

כל מטפל ברפואה סינית למד לפחות 4 שנים את המסלולים הבסיסים במכללות המוכרות על ידי הלשכה לפואה סינית או האגודה לרפואה סינית. 

המטפלים שלנו כולם ממשיכים את לימודיהם להתמחויות השונות. 

תלוי לפי האבחון, אך לרוב אנחנו משיגים תוצאות חיוביות בטיפולים הראשונים. 

 

לפני אלפי שנים שלא היה מטחת, היו דוקרים עם מקלות עץ, עצמות של דקים. היום מיוצרים המחטים בטכנולוגיה חדשנית ביותר, כך שהמטופל יכול להרגיש הכי נוח במהלך הטיפול ולא צריך לפחד מכאב. 

איך זה עובד?

מה אתם צריכים לדעת לפני:

  • הטיפול מתמשך בין 20-50 דקות, הכל תלוי לפי תקופה של הגוף שלכם.
  • הטיפול נעשה עם בגדים, ורק נחשף החלק בגוף שצריך לשים מחט.
  • יש להגיע למרפאה עם מסכה
  • אסור להגיע לטיפול עםאתם נמצאים בבידוד או עם יש סימטומים מחשדים.
  • אתם יכולים להביא איתכם מלווה לטיפול.

מי מטפל בך?

שמעון פרידלנדר

שמעון פרידלנדר - מטפל ראשי

יליד גרמניה, בן למשפחה של רופאים ואומנים. בוגר מכללת רידמן ואוניברסיטת צ’נג דו (סין). התמחה בבתי חולים בסין בפדיאטריה, אורטופדיה וגניקולוגיה. למד במשך עשרות פעמים קורסי המשך באירופה עם התמקדות בתחום דיקור בלייזר. בשנת 2011 עבר הכשרה אצל ד”ר וובר שנחשב כיום כמומחה הטוב ביותר בתחום הלייזר. מטפלים וסטודנטים מכל הארץ מגיעים להדרכות, סדנאות, פרקטיקום מעשי וקורסים שנתיים בקליניקה NEI JING בניהולו של שמעון. לדברי שמעון: “הרצון שלי לתת את הטיפול ברפואה סינית הטוב ביותר לכל אחד, בדרך המקצועית והנעימה ביותר”
שמעון פרידלנדר

"אורך המפגש ותדירות המפגשים תלוי באבחון שלנו, ומשתנה בהתאם למצבו של המטופל. משך הטיפול הוא בדרך כלל 50 דקות וקצר יותר בילדים."

- שמעון פרידלנדר - מטפל ראשי

ברוכים הבאים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת יעוץ חינם

או התקשרו