דלקות עיניים  אצל ילדים

דלקות עיניים אצל ילדים

למרוח לילד משחה לפני השינה, טיפות עיניים שלוש פעמים ביום, לדאוג שהוא לא יגע בעיניים בידיים לא נקיות, וכל התוכניות של בילוי בחברת ילדים אחרים נדחים ליום שזה יעבור. אם זוהי גם השגרה שלך, אז חשוב שתדעי שדלקת עיניים אצל ילדים הינה תופעה שכיחה, ומטרידה הורים רבים, ועדיין לא נמצא לה פתרון טבעי ברפואה הקונבנציונאלית. יש האומרים כי תה עם קמומיל יכול לעזור, משחה או טיפות מרופא המשפחה גם עשויות להקל, אבל איך פותרים את הבעיה? איך גורמים לדלקת להיעלם ולהפסיק לתקוף כל פעם מחדש?

בניי ג’ינג – המרכז לרפואה סינית בירושלים יש לנו שיטה ייחודית למניעת דלקות עיניים אלרגניות אצל ילדים ע”י דיקור סיני וצמחי מרפא.

דלקת עיניים ברפואה הסינית

הקדימו תרופה לדלקת

אם הילד שלכם סובל באופן קבוע מדלקות עיניים חוזרות ועדיין לא בדקתם את האפשרות לטפל במחלה באמצעות הרפואה הסינית, ולרופא המשפחה כבר אין שום פתרון מוכח ויעיל, אז כדאי שתדעו כי לניי ג’ינג – המרכז לרפואה סינית בירושלים יש טיפול למניעת הופעת הדלקת ותחושת אי הנוחות המתלווה לה .

 

התמחויות שונות

דיקור סיני- טיפול אחד והדלקת נעלמת לתמיד

בניי ג’ינג – המרכז לרפואה סינית בירושלים יש פתרון מהיר ויעיל לטיפול בדלקות עיניים חוזרות. באמצעות דיקור סיני, אשר יבוצע על ידי טובי המטפלים בתחום הרפואה הסינית, הדלקת לא תשוב ואיכות החיים של הילד והוריו תשתפר. לא יהיה צורך עוד בטיפות עיניים אנטיביוטיות או אחרות, ומשחות עיניים מציקות ודביקות אשר פותרות את הבעיה באופן זמני בלבד. תוך מספר שעות מקבלת הטיפול בניי ג’ינג, הדלקת תעבור מעצמה ולא תשוב עוד להטריד ולשבש את שגרת החיים של הילד והוריו.

 דלקת עיניים אצל ילדים עלולה להופיע בלחמית, בקרנית או בעפעפיים. דלקת עיניים יכולה להיגרם כתוצאה מחיידק, וירוס או מאלרגיה בעונות המעבר או כתוצאה מאבק, בעלי חיים ועוד. ישנן מספר סוגים של דלקות, והתסמינים ברובם דומים, ולכן במקרה של דלקת עיניים חוזרת ונשנית יש לטפל בבעיה מהשורש ולמנוע את חזרתה.

דלקת לחמית ויראלית:

דלקת לחמית ויראלית מדבקת ביותר ונגרמת על ידי וירוס. הסימפטומים כוללים: גירוי, דמעות, כאב בהתבוננות באור, והפרשה נוזלית או מוגלתית. במקרה של דלקת עיניים לחמית ויראלית יש לדאוג למקסימום היגיינה מכיוון שהיא מדבקת מאוד, ודלקת בעין אחת תתפתח במהירות לדלקת בשתי העיניים. בדרך כלל הדלקת תחלוף מעצמה אך יש צורך לוודא האם זו אכן דלקת עיניים ויראלית או שמא חיידקית, ואז יש צורך בטיפול אחר ומיידי.

 דלקת עיניים חיידקית:

דלקת עיניים חיידקית הינה דלקת שתסמיניה הן אודם, דמעת, גירוי והפרשה. רופא העיניים בדרך כלל  ירשום טיפות עיניים אנטיביוטיות, ובמקרים קשים אף ימליץ על אנטיביוטיקה דרך הפה.

דלקת אלרגית:

דלקת לחמית אלרגית יכולה להיות חריפה או כרונית ולרוב היא נובעת מחומרים אלרגניים באוויר. במקרה של דלקת אלרגית התסמינים יהיו: גרד, דמעות, הפרשה, ואודם של העין. הטיפול בדלקת עיניים אלרגית יהיה בדרך כלל בטיפות אנטי אלרגניות, אשר יקלו על התסמינים אך לא ימנעו את חזרתה. ישנה דלקת עיניים אלרגית עונתית אשר תופיע בדרך כלל בעונות המעבר, וישנה דלקת אלרגית אשר אינה תלויה בעונות השנה אלא בסביבתו של הילד, ולרוב תתלווה אף בנזלת כרונית אלרגית.

מאת

שמעון פאול פרידלנדר

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות