הפוריות הינה חלק בלתי נפרד מהסקס

אנו רוצים להיכנס להיריון, מנסים ולא מצליחים.
ההיריון לא מתרחש מיידית.

גם הרופא לא מצליח לזהות את הסיבות לחוסר פוריות.
מה לא בסדר אצלינו?

ואם חשבתם שכל מה שצריך כדי להכנס להריון הוא להשליך את אמצעי המניעה לפח ולהתחיל להנות, אבל לפתע גיליתם שהדרך להשגת ההריון המיוחל מתארכת, אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה הבאה ולהבין מה קרה.

לאורך עשרים השנים האחרונות, בעיות הפוריות גדלו בצורה דרמטית ביותר. כיום, אחד מכל ששה זוגות מתקשה להיכנס להריון ורבע מההריונות מסתיים בהפלה. יותר ויותר זוגות פונים לטיפולי פוריות כדי לקבל סיוע בהקמת משפחה.
פוריות הינה הנושא החברתי המרכזי, שבו אנו נכנעים לטבע, וזאת עקב חוסר אמון ביכולות שלנו. עלינו לחזור ליסודות של הטבע, לישון נכון, לאכול בריא, להינות מהחיים, לצחוק, לחשוב, ולקיים אהבה אמיתית.30322659_s
מדוע אנו בולעים את המזון בחופזה? מדוע אנו מעדיפים לצפות בטלויזיה במקום לישון, או לעשות סקס? אנחנו חיים בשנת 2015, ומתנהלים כמו עבדים של הזמן.
[contact_info]

מזה מספר שנים, שאנו בקליניקת ניי ג'ינג רואים חשיבות גדולה לנושא הפוריות, שמים דגש רב על חקר הנושא, ומספקים טיפולים בנושא.
כדי לשפר פוריות, אנו משלבים טיפולים בדיקור סיני, תבלינים סיניים, וטווינא.
כיום ידוע הקשר הישיר בין פוריות ואיכות חיים. אנו שמים דגש על שיפור איכות חיי המטופלים שלנו, והתוצאות מראות שיפור בפוריות שלהם.

גורמים הפוגמים בפוריות
דיאטה
מבחינה תזונתית, האנושות כיום נמצאת בנקודת שפל, שכן המזון אותו אנו אוכלים במאה האחרונה הינו גרוע ביותר. למעשה, לאחוז קטן מהאנושות יש שפע של מזון, אבל האיכות התזונתית שלו היא נמוכה, והוא מכיל כימיקלים.
לא תמצאו משקה אחד, המאושר על ידי משרד הבריאות, שאינו מכיל כימיקלים, שיש קשר כלשהו בינו לבין המזון שאנו אוכלים.
עלינו לחזור לתזונה הבסיסית, למזון פשוט, שהוא המפתח לבריאות. אל תסתבכו עם ערכים תזונתיים. אם תאכלו את הכמות הנכונה של מזון אורגני, לא תצטרכו לספור קלוריות.
אנו בקליניקת ניי ג'ינג נסייע לכם להרכיב תפריט מתאים כדי לשפר את הפוריות שלכם.

סמים
כשאנו מדברים על סמים, אנו חושבים על קנביס, קוקאין, והרואין. ומה עם קפה, קוקה קולה, סיגריות, וסוכר? גם הם נחשבים סמים ממכרים. משקאות אלו, ועוד רבים אחרים, שאנו צורכים מדי יום, גורמים לבעיות פוריות. צריך להימנע מהם.

טמפרטורת הגוף
טמפרטורת הגוף הינה גורם מאזן בעל חשיבות גדולה. היא מסייעת לנו בפעילויות רבות לאורך היום כמו שינה, עיכול, חשיבה, התרגעות, וקשורה מאוד בפוריות. כיום לא מייחסים לחום הגוף חשיבות רבה, ואנו מעלים את החום בגופינו כמעט בכל פעולה שאנו עושים במשך היום.

מכנסיים הדוקים
מכנסיים הדוקים אינם מאפשרים זרימה ותחלופה של אויר באיזור איבר המין. מכנסיים הדוקים הנם כה צרים עד שהם מקשים על זרימת הדם, מונעים ממנו להגיע לאזור התחתון בכמות מספקת, וגורמים ל"סטגנציה" של הדם.

לבוש תחתון סינטטי
אריגים סינטטיים מחממים את הגוף בגלל שאינם מאפשרים זרימה וחלופת אויר מוקטנת לגוף. לבוש תחתי מכותנה מאפשר לגוף לנשום, ולשמור על טמפרטורה נמוכה יותר. בעיקרון, עלינו ללבוש לבוש תחתי מינימאלי. חישבו על כך, בחלק החם ביותר של הגוף, אזור אברי המין, אנו לובשים שתי שכבות לבוש במשך רוב שעות היום, וגם בשינה.
אנו ממליצים, בשלב ראשון, לישון ללא לבוש כלל, וביום ללבוש בגדים קלים, ואם אפשר, ללא בגדים תחתונים, או כמו שהסקוטים אומרים: "ללכת קומנדו".

טמפרטורה נמוכה
מומלץ לא לשבת על אבן קרה, ולא ללכת יחף על ריצפה קרה. טמפרטורה נמוכה מאוד תוציא את הגוף מאיזון, ועלולה לגרום לחוסר פיריון.

קרינה
בעשרים השנים האחרונות, הקרינה סביבנו מרקיעה שחקים. וויי פי, טלפונים סלולאריים, מסכים, מחשבים ניידים, ורבים נוספים, גורמים לקרינה סביבנו, אשר מהווה את הסיכון הבריאותי הגדול ביותר כיום.
הדבר לא בידינו ואנו לא יכולים לעשות הרבה בנידון כדי לשנות את המצב, אבל אנו יכולים להקטין את הסיכונים ככל האפשר:
אין להכניס את הטלפון הסלולארי לכיס.
יש להניח את המחשב הנייד על השולחן ולא על הגוף.
יש לכבות את הוויי פי כשלא בשימוש, כמו בלילה.
יש לכוון את שומר המסך למסך ריק "שחור" לאחר המתנה של דקה של חוסר שימוש.

זיהום
הזיהום הוא נושא בעייתי, גם כאן אין באפשרותנו לעשות רבות כדי לשנות את החברה המערבית. עם זאת, אנו יכולים להתחיל את השינוי בהבנה שזיהום זה מוריד את איכות החיים ומקצר אותם.

 

דרכים לטיפול בפוריות

 

סימני ביוץ32281980_s
בוודאי אין לנו ידע רב בנושא זה, ומומלץ ללמוד ככל שניתן על נושא הביוץ.
דווקא לחברות הקוסמטיקה ולתעשיית הבשמים יש ידע רב בתחום. הם למדו וחקרו את כל סימני הביוץ.

הידעתם?
מדוע אנו משתמשים בשפתון אדום, ואבקת איפור אדומה ללחיים?11714195_s הצבע האדום הוא סימן לביוץ. כאשר מתקיים הביוץ, השפתיים מתעבות, נעשות אדומות יותר, והלחיים מתמלאות, ומקרינות צבע אדום.
בתקופת הביוץ יש לגוף ריח שונה. יצרני הבשמים יודעים זאת, ולכן מערבבים את ריח הביוץ בכל בושם, דבר הגורם לנו, הגברים, להפנות ראש, כשאנו חשים בו.
אנו בקליניקת ניי ג'ינג נדריך אתכם בדרך הנכונה לשיפור את הפוריות שלכם.

סקס סדיר
שימור ושיפור פעילות מינית דומה לכל פעילות פיזית אחרת, זו פעילות סדירה ומתמשכת, כמו פעילות ספורטיבית רגילה, והיא משפרת את הכושר המיני.
כיום, אין זמן לאכול, לישון, או לעשות סקס. עלינו להחיות מחדש את חיי המין, אשר נכחדו לפני שנים.
כשהיינו בני 16 - 20, כל עולמינו התנהל סביב סקס. עם השנים העניין נעלם, כאילו הוא דבר חסר חשיבות.
אתם הרי יודעים, שפוריות הינה ההתחלה של סקס, והתוצאה של סקס. הפוריות הינה חלק בלתי נפרד מהסקס. אז למה אנשים רבים מתלוננים על חוסר פוריות, אבל לא עושים דבר בנושא, לא מקיימים חיי מין, ומגלים חוסר עניין בסקס? אולי אפשר להאשים את החיים המשעממים שלנו בעולם הפייסבוק, וביזבוז הזמן שלנו בעולם הוירטואלי. אך אין די בכך.
עליכם להקצות זמן לעשות סקס להרבה יותר מפעם אחת בשבוע. זאת ועוד, כשמדובר בסקס, אין הכוונה לקיום יחסי מין עם בן/בת הזוג. יש לפלרטט, להתלבש בצורה חושנית, לחוש את עצמך, לאונן, לחוש את בן\ת הזוג, ולהריח אחד את השני\ה. הוספת הנופך המתאים תשפר את הפוריות ואת חיי המין.

[contact_info]

שמן קוקוס לסיכה
ישנם חומרי סיכה רבים איכותיים, שניתן לקנות בבית המרקחת. רצוי לקנות חומר סיכה על בסיס מים ולא סיליקון. חומר השימון הטוב ביותר הוא שמן הקוקוס, שהוא חומר טבעי, ואינו מפריע לזרע להתקדם לעבר הביצית.
חשוב לדעת שלבני האדם חומרי הסיכה הטבעיים שלהם. רוב הנשים מייצרות אותם על בסיס יומי, וחלקם מופרשים בעת קיום מגעים טרום מיניים.
הסביבה הטובה ביותר לתנועת הזרעים היא כשחומר הסיכה הנשי נמצא בכמות רבה ביותר.

שמפו/סבון
הואגינה של האישה הינו החלק הנקי ביותר בגוף, ולפות יש מערכת חיטוי עצמית.
שמפו אן סבון עלול להפריע לפעילות מנגנון החיטוי העצמי הזה, לגרום לריח רע עקב התפתחות חיידקים, ולזיהום של המקום. חשוב לדעת שיש לנקות את הואגינה במים בלבד.

פוריות וטיפולי פוריות מלווים במלחמה יום יומית של זוגות רבים
המנסים ללא הצלחה להביא ילד לעולם.
הפלות חוזרות בשליש הראשון של ההיריון גורמות לצער וייאוש מתמשכים.
חבל לסבול!

דברו איתנו ותקבעו פגישת ייעוץ
עם מטפלי פוריות בקליניקת ניי ג'ינג
02-6506977