טווינא

טווינא (Tuina), מחזירים את האנרגיה לגוף

למשוך (Tui) ולתפוס (Na) , זוהי תמצית הפיזיותרפיה הסינית המדהימה, מגע מלא אנרגיה תוך כדי עיסוי רקמות ולחיצה בנקודות מיוחדות על הגוף.

הטיפול יעיל לבעיות אורטופדיות כמו שלד, שרירים תפוסים וכאבי צוואר12091130_s, כאבי גב, פריצות דיסק, בעיות ברכיים, להפגת כאבים כרוניים, למגוון בעיות פנימיות בגוף כגון: אסטמה, כאבי מחזור, בעיות עיכול, קשיים בתפקוד המיני ואחרות. כמו כן הטיפול בטווינא מטפל גם במיגרנות, כאבי ראש, עייפות מתמשכת ומחזק את היכולת להתמודד עם לחץ וחוסר איזון רגשי. בעיקרון, הטיפול המיוחד הזה מחזיר את הגוף לאיזון שלו.

דינמיות הטיפול גורם למטופל לחוש נמרץ ואנרגטי, ולאחר טיפול אחד, הוא יחוש הקלה משמעותית בבעיות, שבעטיין הוא מגיע לטיפול.

יקיר סולומון, המטפל בטווינא, ייתן לכם מענה למגוון בעיות בקליניקת ניי ג'ינג, יקיר המתמחה בתחום, וידאג להתאים את תהליך הטיפול לכם.

[contact_info]

מטרת הטיפול בטווינא הוא להחזיר את האיברים הפנימיים לתפקוד תקין ולעזור לגוף לרפא את עצמו.
הטיפול נע מעבודה נקודתית ועד לעבודה על כל הגוף, דינמי, אנרגטי ומהיר. הוא משלב לישה, לחיצות, מתיחות, טפיחות, וטכניקות סיניות נוספות. המטפל משתמש במגוון שיטות של מגע באמצעות כפות הידיים, הזרועות והמרפקים. הוא מפעיל לחץ ויוצר תנועה אקטיבית ואינטנסיבית בנקודות האנרגיה של הגוף. הלחיצות נעשות באותן נקודות אנרגיה המשמשות באקופונקטורה (דיקור), כשהידיים והאצבעות מחליפות למעשה את מחטי הדיקור.
פעולות אלו ממריצות את זרימת אנרגיית הצ'י ומחזקות רקמות ואיברים עד לאיזון המערכת הגופנית והרגשית של המטופל. כך הן מסירות חסימות לאורך המרידיאנים בגוף וממריצות את זרימת הצ'י והדם לאורך המרידיאנים על מנת לקדם את הריפוי.

כל הדרכים מובילות לסין.... וגם הטווינא בקליניקת ניי ג'ינג. מדובר בשיטת טיפול בת כ-2000 שנים השייכת לעולם הרפואה הסינית. טווינא מוזכרת כבר בזמן שושלת שאנג, בסביבות 1700 לפנה"ס. כתבים עתיקים מראים שהיא שימשה לטיפול במחלות ילדים ובתלונות הקשורות במערכת העיכול במבוגרים. ב-600 לספירה טווינה נכללה כתחום לימודים נפרד בבית הספר הקיסרי לרפואה.
כיום,השיטה היא חלק ממהלך הטיפול בבתי החולים בסין.

המקור: http://www.tcmwellness.my/wp-content/uploads/2013/12/anicent-tuina.jpg

הטווינא מתייחסת אל התודעה ואל הגוף כאל מכלול, כך שהיא עוסקת גם בריפוי, וגם במניעת מחלות על-ידי שמירה על אנרגיית גוף מאוזנת. אנרגיה בלתי מאוזנת יכולה להיגרם מסיבות גופניות כגון הזדקנות, עייפות, חולי, אורח חיים לא בריא וכן מסיבות רגשיות כמו לחץ, מתח וכדומה. טיפול בטווינא משחרר את האנרגיה, מעלה אותה על פני השטח, מפזר אותה ומביא לזרימה בריאה ומאוזנת.

לטיפול הטווינא יש יכולת השפעה גבוהה על הגוף והנפש, לכן יש חשיבות רבה להתאמת עוצמת הטיפול למצב המטופל ולרגישותו.15483869_s
בבואו אלינו בקליניקת ניי ג'ינג המטופל עובר אבחון מקיף טרם התחלת הטיפול על ידי יקיר, המומחה לטווינא, כדי להתאים את אופיו של הטיפול אליו. האבחון כולל שאלון אודות אורח חייו, בריאותו הכללית, והבעיה הספציפית שבה הוא מעוניין לטפל. רק לאחריו יפנה יקיר לטיפול.
אורך מפגש טיפולי של טווינא הוא כ-50 דקות והוא מתאים לכל הגילאים, מבוגרים וילדים. המטופל נמצא בשכיבה או ישיבה, עם בגדים. אם המטופל בוחר להימצא ללא בגדים, הינו מכסה עצמו בסדין לבן.

הצלחת הטיפול בטוינא תלויה במידה רבה מאד במיומנות המטפל. יקיר, מטפל הטווינא שלנו בקליניקת ניי ג'ינג מוסמך בתחום, וותיק ובעל הצלחות מוכחות בקרב מטופלי הקליניקה.

כולנו שואפים להגיע לרוגע גופני ומנטלי עמוק,
הגורם לחיוניות ותחושת רווחה כוללת.
טלפון אחד ואתם בדרך לשם!
חייגו לקליניקת ניי ג'ינג
02-6506977