טיפול בבעיות פוריות באמצעות רפואה סינית

טיפול בבעיות פוריות באמצעות רפואה סינית

בניי ג’ינג מרכז לבריאות ואיכות החיים, אנו מתמחים בטיפול בבעיות פוריות באמצעות רפואה סינית מאז 2010. השיטות המוכחות שלנו כוללות דיקור במחטים, דיקור בלייזר, צמחי מרפא ותזונה מותאמת, והן מבוססות על רקע עשיר של מחקרים וניסיון שלנו.

לרוב המטופלות מגיעות אלינו לפני שהתחילו את התהליך ברפואה המערבית, מה שמאפשר לנו לתמוך בתהליך כניסה להריון באופן טבעי. בעקבות תוצאות מדהימות לרוב אין צורך בהתערבות טיפול הורמונלי.

אך גם במקרים בהם יש צורך בהתערבות רפואה מערבית, כמו הזרעה או הפריה חוץ גופית, אנו מספקים תמיכה משלימה ומעודדת במהלך הטיפולים. אנו מתאימים את הדיקור והתזונה לתהליכים הביולוגיים שהאישה עוברת, כדי לספק פתרון מותאם ויעיל.

מחקרים רבים מעידים על היעילות של הרפואה הסינית בתהליך הפוריות, ובקליניקת ניי ג’ינג אנו גאים לספק טיפולים מקצועיים ואישיים לנשים המחפשות תמיכה במהלך תהליך הפוריות. השילוב של ידע עמוק ברפואה הסינית ובהבנה לצרכים של המטופלת מאפשר לנו לספק תוצאות מרשימות ולשפר את הסיכויים להיכנס להריון באופן טבעי או בעזרת טיפולים מערביים.

אם את מחפשת טיפול בפוריות המבוסס על רפואה סינית, קליניקת ניי ג’ינג היא המקום המתאים. אנו ממשיכים להתעדכן במחקרים ולפתח את יכולותינו כדי לספק לך את הטיפול הטוב ביותר. צוות המומחים שלנו כאן כדי להדריך אותך ולתמוך בך לאורך כל הדרך.

לדוגמה, מחקר שפורסם ב-2012 במגזין “Fertility and Sterility” העריך את השפעת דיקור במחטים על נשים העוברות טיפול בהפריה חוץ גופית (IVF). המחקר מצא כי הנשים שטופלו בדיקור במחטים יחד עם IVF הראו שיפור משמעותי בשיעורי כניסה להריון לעומת הנשים שעברו רק את הטיפול ב-IVF.

כמו כן, מחקר שפורסם ב-2015 במגזין “Complementary Therapies in Medicine” בדק את ההשפעה של צמחי הרפואה הסינית על פוריות נשים. המחקר כלל נשים הסובלות מבעיות פוריות שונות כמו אובדן בעיות מחזור, בעיות ביוץ וכו’. התוצאות הראו שיפור בשיעור ההריון בקבוצת הנשים שטופלו בצמחים הסיניים, לעומת ללא צמחים.

אף על פי שהמחקרים הללו מבשרים חדשות טובות עבור נשים המחפשות טיפולי פוריות מבוססים על רפואה סינית, חשוב לזכור שכל מקרה הוא ייחודי ויש להתייעץ עם מומחה מוסמך ברפואה סינית כדי לקבוע את הטיפול המתאים ביותר. בנוסף, ייתכן שיש לשלב טיפולים מרפואה סינית עם טיפולים מרפואה מערבית כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

מחקרים מראים שיפור בשיעורי כניסה להריון ובשמירת  ההריון בקרב נשים המשתמשות בטיפולים אלו. עם זאת, חשוב לקיים שיתוף פעולה עם רופאים ומומחים ברפואה מערבית ולהתייעץ עם מומחה ברפואה סינית כדי לבחון כל אפשרות טיפול ולמצוא את הדרך המתאימה ביותר לכל מטופל/ת.

לסיכום, רפואה סינית, ובפרט דיקור במחטים, צמחי מרפא ותזונה, מציעה כלים מבטיחים לטיפול בבעיות פוריות.

 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שייך להתמחות