ייצור חלב אם

ייצור חלב אם

אנו מקבלים פניות רבות ממטופלות שמתלוננות שאין להם מספיק חלב אם וכנראה לא יכולים לספק מספיק חלב עבור התינוק. אנו במרכז לרפואה סינית ניי ג’ינג באמונה עמוקה שאין דבר כזה ”אין מספיק חלב”, חשוב להבין שהגוף תמיד יודע לייצר חלב גם בתנאים קשים. המקרים שהגוף באמת לא מייצר חלב בכמויות גדולות הם בודדים. למקרים אלו אנו יכולים לעזור עם דיקור סיני וצמחי מרפא. לצערנו כיום, רוב הנשים מחפשות דרכים חלופיות להנקה, שנראים להן נוחים וקלים(יותר מההנקה-מה שלגמרי לא נכון!) והיום יש הרבה תחליפים לחלב אם. אנו מאוד ממליצים להיוועץ עם יועצת הנקה מוסמכת. שיכולה בדרכים פשוטים לגרום לנפלאות.

טיפול ברפואה סינית לחוסר בחלב אם:

במרכז לרפואה סינית ניי ג’ינג מטפלים בחוסר ייצור של חלב אם, בעזרת דיקור סיני וצמחי מרפא. לרוב מספיק הטיפול ע”י דיקור סיני. בנוסף אנו מציעים טיפול טווינא (פיזיותרפיה סינית), הטיפול מאוד מרגיע את את האם וגורם לזרימת דם חלקה.

סיבות לחוסר בייצור חלב אם בראיה סינית:

לאחר הלידה הגוף לרוב חלש ואיבד כמות מסויימת של דם. ברפואה סינית אנו מסתכלים על הדם כחלק מהדם. לזרימת חלב חלקה האם זקוקה לצ’י (אנרגיה) ודם. לפי הרפואה הסינית, הטחול והקיבה מייצרים צ’י ודם. הפטמה שייכת למרידיאן (ערוצים הזורמים בגופינו) הכבד והשד שייכים למרידיאן הקיבה. בחוסר ייצור של חלב, אנו בדרך כלל מאבחנים חולשה של הצ’י והדם בעקבות התהליך הטבעי של הלידה או גם חולשה של הטחול והקיבה בייצור צ’י ודם. לרוב גם יכולים להתפתח בעיות רגשיות לאחר לידה, שהם יגרמו לסטגנציה (חסימה) במרידיאן הכבד. אלו יכולים לגרום לחסר בייצור חלב.

מאת

שמעון פאול פרידלנדר 

התמחויות שונות

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שייך להתמחות