מזרון דיקור

מזרון דיקור

מהו מזרון דיקור?

מזרון הדיקור עובד על פי עקרונות הרפואה הסינית. הדוקרנים הרבים שממוקמים על המזרון מפעילים לחץ על נקודות הלחיצה (Acupressure), ולחץ זה משחרר אנדורפינים מהמוח. נקודות אלו מזרימות וממריצות את מחזור הדם. המזרון עובד על פי אותו עיקרון של הדיקור הסיני, ויכול להקל על מגוון בעיות רפואיות.

במה מזרון הדיקור עוזר?

שכיבה על מזרון הדיקור מביאה איתה רוגע, ועוזרת להקל על מגוון רחב של בעיות: כאבי גב ,כאבי צוואר, כאבי ראש ומיגרנות, כאבי פרקים, בעיות במערכת העיכול, לחץ דם גבוהה, בעיות שינה ועוד.

איך משתמשים במזרון?

פנו לעצמכם כל יום זמן, ניתן לפנות 5 דקות וניתן גם שעה, בחרו את כמות הזמן שהכי מתאימה לכם. בזמן הזה אתם דואגים רק לעצמכם, בידיעה כי לא יפריעו לכם במהלכו. תמקמו את המזרון במקום אשר נוח לכם בו, רצוי על משטח קשיח(כגון רצפה) בכדי שהמזרון יהיה ישר, ויוכל לעזור לכם בצורה הכי טובה ויעילה. שכבו על הגב ללא תנועה, למשך הזמן שתבחרו. במהלך זמן זה, הקפידו לנשום עמוק, ותנו לגוף שלכם להרגע. ככל שזמן השכיבה על המזרון יהיה ארוך יותר, כך תוכלו להרגיש הקלה ושיחרור בגופכם. אתם תרגישו את זרימת הדם, תרגישו את המתח משתחרר מגופכם, תרגישו את ההקלה בכאב, ושיפור ביכולת התנועה שלכם.

היכן ניתן לרכוש את המזרון?

אצלינו בקליניקת ניי ג’ינג תוכלו לרכוש את מזרון הדיקור. מחיר המזרון הינו:

מזרון ללא כרית – 145 ש”ח

מזרון דיקור עם כרית – 195 ש”ח במקום 220ש”ח

אם הינכם מעוניינים לרכוש את המזרון, פנו לקליניקה בטלפון המצורף מטה, ותוכלו לרכוש את המזרון במהרה. 

התמחויות שונות

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שייך להתמחות