מחלות עור של הנרתיק, לנשים בלבד

לא נעים לדבר על זה, מביש לדווח על זה
זה פוגע באיכות החיים של נשים ברחבי העולם

75% מהנשים יסבלו מזיהום בנרתיק לפחות פעם אחת בחייהן. 35% מתוכן יסבלו מזיהומים חוזרים!
20824001_l

מחלות עור באברי המין הנשיים עלולות לגרום לגרד, ריח רע, כאב, הפרשות, אדמומיות ונפיחות באזור העריה מופיעים אצל מרבית הנשים, ולא נעלמים אלא אם מטפלים בהם.

אזור הנרתיק נוטה לעיתים קרובות לגירויים ואי נעימויות שונות. נשים רבות נמנעות מקבלת טיפול רפואי הולם בשל ציפייתן שהתופעה תיעלם מעצמה תוך כמה ימים, אך בלי להרגיש – הן מוצאות את עצמן מוטרדות מהנושא במשך חודשים ארוכים.

בעקבות התעלמות מהנושא נגרמת לאישה ירידה באיכות החיים, בעיות בתפקוד המיני, פגיעה באיכות השינה, הימנעות מלבישת בגדים קצרים ובגדי ים וירידה במצב הרוח ובתפקוד היום יומי. תסמינים נוספים של המחלות כוללים הפרשות, קושי בקיום יחסי מין, כאב תמידי, כאב בהליכה או בקיום יחסי מין, נפיחות בפות, אדמומיות, חוסר הפרשה של בלוטת הברטולין ואחרים.

תופעות אלו נגרמות עקב:
דלקות על רקע פטרייתי
דלקות על רקע חיידקי
תופעות אלרגיות של העור באזור הנרתיק

בין המחלות התוקפות את אזור הנרתיק ניתן להזכיר את האקזמה, ההרפס, ליכן פלנוס, ליכן סקלרוזוס, זיהומים, פסוריאזיס, דלקת נרתיק פטריתית , דלקת נרתיק אטרופית (מחוסר אסטרוגן), וגינוזיס חיידקית, טריכומוניאזיס, דרמטיטיס אטרופית ורבות אחרות. לרשימה מלאה הקליקו כאן.

בקליניקת ניי ג'ינג מטפלים בהצלחה מרובה במחלות עד להחלמה מלאה מהן.
[contact_info]

מחלות אזור הנרתיק מורכבות והטיפול בהן בהתאם. אין זה פשוט לאבחן את הגורם האמיתי למחלות אלו, החיידיקים הגורמים להן מתחלקים לקבוצות ולסוגים שונים, וכדי לבחור את הטיפול המתאים ביותר לכל אשה, יש לאבחן בצורה מקצועית את מקור המחלה.
מרפא מלא מהמחלה דורש טיפול מותאם אישית לכל אשה.

ברפואה המערבית, פניה לגניקולוג תחייב בדיקה פולשנית באזור הנרתיק ובדיקה מקיפה של המצב הבריאותי של כל פונה כולל בדיקות מעבדה. הרופא יתאים טיפול תרופתי מקובל במרפאה, יחד עם משחה או ג'ל הרגעה. סיכויי ההחלמה גבוהים לאחר סיום הטיפול התרופתי, אך המחלה תחזור אצל 35% מהמטופלות.

ברפואה סינית, קיים מענה מדהים למחלות אזור הנרתיק, החלמה מהירה ולטווח ארוך.

טיפול לא פולשני, מביא נוחות רבה למטופלת במהלך הטיפול.

מגוון הטיפולים כולל: דיקור בלייזר, דיקור במחטים, צמחי מרפא, ייעוץ תזונה. בנוסף, המטופלת יכולה לזרז את הטיפול, על ידי שינוי אורח החיים שלה, בהתאם להמלצות שתקבל מהמטפל.

סיכויי ההחלמה גבוהים ונעים סביב 80%-90%! ובנוסף המחלה לא חוזרת.

אנו בקליניקת ניי ג'ינג מתמחים בריפוי של מחלות עור באזור הנרתיק, עם הצלחות רבות מזה שנים. מדי יום מגיעות נשים בבקשת עזרה בתחום, ואנו מסייעים להן במקצועיות רבה.

בקליניקת ניי ג'ינג אנו עובדים בשיתוף פעולה מלאה עם הרפואה המערבית ומאמינים שיחד ניתן להגיע להצלחה בשאיפה למצויינות.

כל מטופלת, בשבילנו, היא מקרה בפני עצמו, הדורש התייחסות אישית, למרות הסימפטומים הדומים. כל אחת והסיפור שלה.

המטופלת מקבלת הדרכה וייעוץ תזונה מותאמים לאורח החיים שלה יחד עם סדרת טיפולים בקליניקת ניי ג'ינג על ידי המומחים שלנו. במקרים מסויימים אנו משלבים ייעוץ של מטפלת מינית. תוך זמן קצר היא מחלימה מהמחלה וחוזרת לחיי שגרה.

שינוי באורח החיים מביא למניעה של מחלות אזור הנרתיק. שינויים קטנים שיביאו להקלה גדולה.

נשים, שימו לב!

  • רצוי להימנע מלבישת מכנסיים צמודים, העלולים לגרום ללחות והזעת יתר, המאפשרים גדילה של חיידקים ופטריות באיבר המין.

19524103_l

  • כדאי להימנע משטיפות אזור הנרתיק עם סבון, שטפו במים בלבד.
  • מומלץ להימנע משימוש בתחתוניות (פדים יום יומיים), הגורמות לעודף חום, להזעת יתר ולחות באזור המפשעה. אפשר ללבוש תחתוני כותנה אווריריות, הסופגות לחות. לקריאה נוספת הקליקו כאן.
  • כדאי להימנע ממאכלים מסויימים כמו: חלב בקר, גבינות, במקרים מסויימים מזון חריף
  • במהלך קיום יחסי מין, מומלץ להקדיש זמן מספיק ל"משחק המקדים", כדי שבלוטות הסיכה המפרישות נוזל אל אזור צוואר הרחם תספקנה להרטיב את המקום. נוזל הסיכה שומר על האזור מפני פציעות מיותרות, המביאות לזיהום חיידקי. הסכת המקום תאפשר חדירה קלה יותר.
  • במהלך היום, מומלץ לוותר על לבישת תחתונים, במידת האפשר, כך שאזור הנרתיק מתאוורר בצורה הטובה ביותר, דבר המונע מחלות.
  • במהלך השינה, מומלץ לישון בעירום, ללא תחתונים.

ובכל זאת הזדהם הנרתיק

ובכל זאת הופיעו תסמינים של דלקת.

נשים, אל תמתינו!

התקשרו אלינו לטלפון

02-6506977

ותקבלו מענה מיידי