מיניות וחיי מין

מיניות וחיי מין

נושאים העוסקים מיניות וחיי מין מעניינים אותנו מאז גיל ההתבגרות ולאורך כל החיים. כל אחד מאיתנו (ואין חשיבות למגדר), יודע שאחת מהנאות החיים הגדולות ביותר היא מין. כאשר אנו חווים מין מספק וטוב, אנו חשים מאושרים, מרגישים במיטבנו בגוף, בראש וברגש. המין הוא גם דחף ראשוני לסיפוק גופני, אבל גם דרך לבטא קרבה, חיבור בין אנשים וחיבה הדדית. חיי המין עוברים שינויים לאורך החיים, שינויים המפחיתים מאיכות חיי המין ומביאים לבעיות בתפקוד המיני:

שינויים נפשיים כמו חרדות, דימוי עצמי ודימוי גוף, שגרה ולחץ.

שינויים ביולוגיים פיזיולוגיים, לדוגמא: מצב בריאותי, גופני ותהליך ההזדקנות.

רובם ועוד רבים אחרים עלולים להפריע בהשגת חיי מין מספקים וטובים.

ארגון הבריאות העולמית כלל מרכיבי בריאות נפשית, רגשית, מנטלית וחברתית בבואו להגדיר בריאות מינית. כאשר הסקס נהרס, זה יכול להוביל לבעיות נפשיות שונות, לקשיים בתפקוד הבינאישי והחברתי, להימנעות מקיום יחסי מין ואפילו להימנעות מוחלטת ממגע עם המין השני.

מחקר חדש מגלה שרק 10% מהסובלים מתפקוד מיני לקוי טורחים להגיע לרופא (פרופסור פ. שוורצמן, אוניברסיטת בן-גוריון, 2013). “רוב הישראלים מתביישים להעלות את הנושא, או חוששים מסטיגמה”, אומר פרופ’ שוורצמן. ועוד פרט מחקרי, יותר ממחצית הגברים שעברו את גיל 40 סובלים מהפרעה כלשהי בזקפה ורבים מהם כלל אינם מדווחים על כך ואינם מקבלים טיפול. אולי הגיע הזמן לטפל בתחום האינטימי שלנו כדי לשפר את חיינו.

כיום ישנם טיפולים מגוונים בכל הבעיות, כשאלו הנפוצים ברפואה השגרתית (קונבנציונאלית) משלבים טיפול מקומי פיזיולוגי בבעיה בשילוב עם תרופות או טיפולים פסיכולוגיים התנהגותיים.

לעומתם, הרפואה הסינית המסורתית והמודרנית, מציעה מגוון של טיפולים בבעיות מין וידועה בעיקר בשיפור בתפקוד המיני אצל גברים ונשים כשלכל הסיבות האלה יש תשובה אחת, וקוראים לה חוסר איזון של צ’י בכל הגוף, אבל במיוחד בכליות בלב.

במרכז ניי ג’ינג אנו מתמחים בטיפול לשיפור ושדרוג חיי המין עם הצלחה גדולה מאד. הטיפול מותאם לפונה תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.

התמחויות שונות

הטיפול מתאים למגוון רחב של בעיות הכוללות:

שפיכה מוקדמת, קושי להגיע לאורגזמה, כאב לאחר שפיכה, יובש בנרתיק, קנדידה, גרד בנרתיק, עייפות אחרי קיום יחסי מין, אין אונות, חוסר חשק מיני, וסטבוליטיס, בעיות זיקפה, כאב אחרי קיום יחסי מין, כאב באשך, גרד באיבר המין, פטריה בנרתיק, דלקת בנרתיק, הפרשות יתר מהנרתיק, עודף מיניות,ריח רע מהנרתיק, הפרשת יתר וגינלית.

הטיפול של מרכז ניי ג’ינג משלב:

  • דיקור סיני – בנקודות דיקור מסוימות המעודדות שינויים פיסיולוגיים וביוכימיים שונים בגוף, במטרה לחזק את הגוף והנפש, ולחזק את המערכת המינית.
  • דיקור בלייזר- כמו דיקור סיני, בנקודות דיקור מסוימות שיכולות לעודד שינויים פיסיולוגיים וביוכימיים שונים בגוף, במטרה לחזק את הגוף והנפש ואת המערכת המינית.
  • טווינא – לסיוע שחרור השרירים התפוסים בחלקים שונים בגוף.
  • צמחי מרפא – מרגיעים את הנפש, ומאזנים את חוסר האיזון ההורמונאלי בגוף.
  • מטפלת מינית –  גב’ דניאלה פרייפלד, לשילוב טיפול נפשי בטיפול הפיסיולוגי.

אחד היתרונות היותר משמעותיים של טיפול ברפואה המשלימה שאנו מציעים, הוא הסיכון הנמוך לסבול מתופעות לוואי, נתון שהרפואה השגרתית (קונבנציונאלית) בפירוש לא יכולה להתחייב לו.

יתרון נוסף הוא הטיפול באדם כולו, ולא רק בסימפטום, במקרה זה, תפקוד בחיי המין.

בל נשכח!

על ידי טיפול מאוזן ומתאים, אפשר לשפר באופן מרשים את התפקוד המיני, וכתוצאה מכך את איכות החיים.

פנו למומחים במרכז ניי ג’ינג ותבואו על סיפוקכם תוך זמן קצר.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שייך להתמחות