רפלקסולוגיה

ההתמחות שלנו

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה היא שיטה טיפולית הכוללת הפעלת לחץ על נקודות ספציפיות בכפות הרגליים, הידיים והאוזניים, אשר משקפות את האיברים והמערכות השונות בגוף. שיטה זו מבוססת על האמונה שנקודות הרפלקס הללו מחוברות לחלקים שונים בגוף דרך ערוצי אנרגיה. על ידי גירוי הנקודות הללו, רפלקסולוגיה שואפת לקדם את הבריאות על ידי שיפור מחזור הדם, הפחתת מתח ותמיכה ביכולת הריפוי הטבעית של הגוף. היא משמשת באופן נרחב בשל השפעותיה המרגיעות והפוטנציאל שלה להקל על תחלואות שונות, כולל כאבי ראש, בעיות עיכול וכאב כרוני.

Dream Wedding Spring Sale Facebook Cover (5)

הידעת?

כמה עובדות על רפלקסולוגיה:

רפלקסולוגיה היא גם ממריצה וגם מרגיעה, מכיוון שהיא מגרה נקודות רפלקס המשקפות חלקים שונים בגוף, ומשפרת את זרימת הדם והאנרגיה בכל הגוף. גירוי זה לא רק ממריץ את הגוף על ידי הפעלת תהליכי הריפוי הטבעיים שלו, אלא גם גורם להרפיה עמוקה על ידי הפחתת מתח ולחץ.

רפלקסולוגיה מסייעת להרפיית הנפש ולהקלה על תחלואים פיזיים על ידי גירוי נקודות רפלקס בכפות הרגליים והידיים, מקדמת מחזור דם טוב יותר ומפחיתה מתח.

בתוך מספר טיפולים ראשונים, אנו משיגים תוצאות חיוביות עבור מגוון אבחנות.

רפלקסולוגיה החלה במצרים ובסין העתיקות בסביבות שנת 4,000 לפנה”ס, עם פרקטיקות הדומות למניפולציה של כפות הרגליים והידיים המוצגות ביצירות אמנות קברים. היא המודרניזציה בראשית המאה ה-20 על ידי ד”ר ויליאם פיצג’רלד עם “טיפול האזורים” שלו, ופותחה עוד על ידי יוניס אינגהם, אשר מיפתה את נקודות הרפלקס של הגוף בכפות הרגליים, מה שעיצב את הרפלקסולוגיה כפי שאנו מכירים אותה היום.

איך זה עובד?

מה אתם צריכים לדעת לפני:

  • הטיפול נמשך כ-50 דקות.
  • הטיפול מתבצע ללא לבוש מהמותניים ומטה.
  • מתאים למבוגרים בלבד.
  • הדינמיקה של הטיפול גורמת למטופל להרגיש חיוני ואנרגטי.
  • הטיפול משיב את האיזון לגוף.

מי מטפל בך?

פרויל לפוסט 447_447

ברברה לוי: מטפלת בעיסוי

ברברה לוי, מומחית לריפוי רקמות, מטפלת בקליניקת ניי ג’ינג מאז 2016. יש לה ידע נרחב בכל טכניקות העיסוי העולמיות, והיא משלבת אותן ליצירת שיטת ריפוי רקמות ייחודית. כל אחד מהטיפולים של ברברה מותאם אישית עם תוכנית טיפול מדוקדקת, המבוססת על תהליכי ריפוי ממוקדים לכל רקמה ואיבר בגוף. בשל הביקוש הגבוה לטיפולים שלה, לעיתים יש להמתין חודש ואף יותר כדי לקבוע תור איתה.

 

ברוכים הבאים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת יעוץ חינם

או התקשרו