שיאצו

ההתמחות שלנו

שיאצו

שיאצו, סוג של טיפול גופני יפני המבוסס על מושגים מהרפואה הסינית המסורתית, כולל לחץ ריתמי לאורך ערוצי האנרגיה של הגוף, או המרידיאנים, כדי לשפר את זרימת הצ’י (אנרגיית החיים). טכניקה זו משתמשת באצבעות, אגודלים וכפות ידיים כדי להפעיל לחץ, במטרה להרפות את השרירים ולעודד את יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף. לעיתים קרובות, שיאצו מחפשים להקלה על מתחים, הפחתת כאב ושיפור הבריאות והרווחה הכללית, ומציעים גישה הוליסטית לאיזון פיזי ורגשי.

Dream Wedding Spring Sale Facebook Cover (3)

הידעת?

כמה עובדות על שיאצו:

עיסוי שיאצו ממריץ ומרגיע על ידי הפעלת לחץ על המרידיאנים של הגוף, מה שמגרה את זרימת הצ’י ומחדיר אנרגיה חדשה תוך הרגעת מערכת העצבים להפחתת מתח. השילוב הזה מקדם תחושת חיות מחודשת והרפיה עמוקה.

שיאצו משפיע בצורה חיובית על הגוף והנפש על ידי שיפור מחזור הדם וקידום הרפיה נפשית, ובכך מאזן את האנרגיה ומפחית מתח.

בתוך מספר טיפולים ראשונים, אנו משיגים תוצאות חיוביות עבור מגוון אבחנות.

שיאצו נולד ביפן בתחילת המאה ה-20, פותח על ידי טוקוג’ירו נמיקושי. הוא התפתח מרפואה סינית מסורתית וטכניקות עיסוי יפניות כמו אנמה. שיטתו של נמיקושי, שכללה הפעלת לחץ עם אגודלים וכפות ידיים על מרידיאני הגוף, שילבה בין פרקטיקות מזרחיות למושגים אנטומיים מערביים, וסייעה להפוך את השיאצו לפרקטיקה טיפולית פופולרית ברחבי העולם.

איך זה עובד?

מה אתם צריכים לדעת לפני:

  • הטיפול נמשך כ-50 דקות.
  • הטיפול מתבצע בלבוש.
  • מתאים לכל הגילאים, מבוגרים וילדים.
  • הדינמיקה של הטיפול גורמת למטופל להרגיש חיוני ואנרגטי.
  • הטיפול משיב את האיזון לגוף.

מי מטפל בך?

Copy of פרויל לפוסט 447447 (2)

שחר אלופר: מטפלת בשיאצו

שחר אלופר, מטפלת שיאצו מומחית במרכז ניי ג’ינג – מרכז בריאות ואיכות החיים, מביאה עמה ידע נרחב, מסירות ומחויבות מלאה לטיפולים שלה. היא מזהה במדויק את הצרכים הטיפוליים של המטופלים שלה ותמיד עובדת על בסיס אבחון מדויק ותוכנית טיפול אישית.

שחר מאמינה בכוחו של שיאצו לספק פתרונות מהירים ויעילים, תוך הדגשת עבודה מדויקת ואנרגיה חיובית במהלך הטיפול. אנו מזמינים אתכם לחוות את כוח הריפוי של שיאצו עם שחר עופר במרכז ניי ג’ינג.

ברוכים הבאים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת יעוץ חינם

או התקשרו