אודותנו

המרכז לרפואה סינית ניי ג'ינג עומד כיום בחזית שירותי הרפואה האלטרנטיבית המתקדמים במדינת ישראל.
המרכז משלב בין טיפול ברפואה שגרתית לבין רפואה סינית ומקדם שיתופי פעולה עם מרכזים רפואיים בינלאומיים, אנשי מחקר ומומחים בתחום הרפואה בארץ ובחו"ל, ומצליח להגיע להישגים מרשימים בקרב המטופלים הרבים הנוהרים לפתחו.

מאז פתיחת מרכז ניי ג'ינג לפני כ – 8 שנים, נוהרים לשעריו מטופלים מכל הארץ, מצפון (חיפה) ועד דרום (באר שבע) מגוון רחב של מבקשי סיוע, דיפלומטים, מפורסמים, סטודנטים, אנשי עסקים, אנשי עבודה ונשים לרוב, ילדים ומבוגרים מכל שכבות האוכלוסייה, כל אחד והבעיה המציקה לו.

השאיפה למצויינות של מרכז ניי ג'ינג מאפשר מתן מענה כוללני של הצדדים הטיפוליים, המקצועיים והניהוליים יחד עם טכנולוגיה מתקדמת לניהול מטופלים ותורים. כך, כל מטופל מתקבל במועד ללא עיכובים למרות המספר ההולך וגדל של פונים הפוקד את המרכז.

הקליניקה ממוקמת באזור יוקרתי בירושלים,חזקיהו המלך 36 ומשרה אווירה נעימה וחמימה בזכות העיצוב האירופאי. עם זאת, המחירים שווים לכל נפש וכל פונה מוצא את הדרך למרפא המותאם לו.

מרכז ניי ג'ינג עושה שימוש בטכנולוגיות חדשניות בטיפול כמו: מחטים מיוחדות ודיקור לייזר ממוחשב, שיטה חדשנית ומתקדמת של השנים האחרונות ברחבי העולם.

אופי הטיפול מתמקד במקור המחלה ולא בסימפטום שלה והחזרת הגוף לאיזון, כך שהריפוי הוא מלא ומקיף ומבריא את המטופל לטווח ארוך. הטיפול מתבצע ביסודיות וביעילות רבה, והוא כולל שילוב, המותאם לכל פונה, של דיקור (סיני מחטים ו/או דיקור בלייזר), טווינא (על ידי לחיצות בהתאם למרידיאנים – ערוצי האנרגיה בגוף) יחד עם צמחי מרפא )שאינם כימיים ואינם גורמים לתופעות לואי ו\או לפגיעה בחלקים הפנימיים של הגוף) וייעוץ תזונה.

צוות מרכז ניי ג'ינג מורכב ממומחים בתחום הרפואה הסינית, שהתקבלו לאחר מיון קפדני ותקופת התמחות. כולם נדרשים לדיפלומה מהמכללות המתאימות ברפואה סינית (Diplom Acupuncturist) וניסיון בתחום. כל אחד מהצוות מתמחה בתחומו ומחויב להשתלמויות שנתיות ועדכונים שוטפים.

שמעון פאול פרידלנדר (Dip. Ac), מנהל מרכז ניי ג'ינג

DSC_0632_(2)

יליד גרמניה, בן למשפחה של רופאים ואומנים. בוגר מכללת רידמן ואוניברסיטת צ'נג דו (סין). התמחה בסין בבתי חולים, בפדיאטריה, אורטופדיה וגניקולוגיה. לימודי המשך לאורך השנים באירופה עם התמקדות רחבה ומקיפה בתחום דיקור בלייזר.
בשנת 2011 עבר הכשרה אצל דר' וובר, כיום נחשב כמומחה הטוב ביותר בתחום דיקור בלייזר.

שמעון ייסד לימודים מתקדמים ברפואה הסינית ומטפלים מכל הארץ מגיעים להדרכות, סדנאות וקורסים שנתיים.

לדברי שמעון: "הרצון שלי לתת את הרפואה סינית הטובה ביותר לכל אחד, בדרך המקצועית והנעימה ביותר. "

צוות מרכז ניי ג'ינג כולל את:

יוליה ז'ורבסקי Dip. Acu, מטפלת בדיקור סיני, צמחי מרפא וטווינא

יוליה ז'ורבסקי תמונה אודות
ניסיון של 12 שנה ברפואה המערבית.
בחרה תחום של רפואה אינטגרטיבית המשלבת בין העולם העתיק (הידע העתיק של אלפי שנים) לבין העולם החדש (ידע ויכולת של רפואה מערבית).
בעלת ניסיון רב שנים עם הצלחות משמעותיות בטיפולים של כאבים אורתופדיים: גב, כתפיים , רגליים וכו' ,כאבי ראש, בעיות גיל מעבר, בעיות עיכול, חולשה ועייפות, חיזוק מערכת חיסון, שיתוקים ומתח. צפתה בתוצאות מפתיעות אצל המטופלות שלה בדיקור הקוסמטי. הטיפולים שהיא עושה מתאימים לכל הגילאים.

לדברי יוליה: "כל יום אני מתפעלת מחדש מן היכולת המופלאה של הרפואה הסינית לעזור לרבים בבעיות רפואיות ונפשיות ".

יקיר סלומון, מטפל מוסמך בטווינא

תמונת פרופיל יקיר סלומון
בעל תואר בלימודי אסיה ומדעי המדינה, אוניברסיטה העברית ירושלים.
מוסמך לטיפול בטווינא במכללת רידמן, כיום ממשיך את לימודיו לתואר מטפל בדיקור וצמחי מרפא.
לדברי יקיר: "הטווינא, ביחד עם תורת הדיקור והטיפול בעזרת צמחי מרפא היא אחת מאבני היסוד של הרפאה הסינית וביכולתה לטפל במספר נרחב של פתולוגיות, מבעיות אורתופדיות ועד מחלות פנימיות מורכבות."

אלינה קפלון, מזכירת הקליניקה

אלינה קפלון

תשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ושאלה.