ליווי עסקי אישי

מטפלים בתחום הריפוי והבריאות נתקלים לעיתים באתגרים שאינם חלק מההכשרה המקצועית שלהם, כגון שיווק, מכירות, ניהול וגבייה. מניסיוני האישי, אני מכיר את הקשיים הללו ויודע כיצד להתמודד איתם. כמנטור, אני כאן ללוות אותך אישית בתהליך בניית קליניקה מצליחה, לעזור לך להתמודד עם המכשולים ולפתח יחד אסטרטגיות שיעזרו להביא את הקליניקה שלך להצלחה.

מה תגלו במסע הליווי העסקי הקבוצתי שלנו

 • מה מציע התהליך?

  1. הבנת הצרכים הייחודיים שלך: נתחיל בפגישת היכרות עמוקה, שבה נזהה את האתגרים והזדמנויות הספציפיות לקליניקה שלך.
  2. תכנית מותאמת אישית: נעבוד יחד לגיבוש תכנית פעולה שתכלול אסטרטגיות שיווק, ניהול קליניקה, גיוס לקוחות ועוד.
  3. פגישות פרטניות: פגישות אישיות קבועות לפיקוח והתאמה של התוכנית, תוך כדי נתינת משוב והדרכה.
  4. תמיכה רציפה: ליווי צמוד באמצעות וואטסאפ, כדי לענות על שאלות ולסייע בפתרון בעיות שעולות במהלך הדרך.
  5. התאמת כלים ומשאבים: ספק כלים מתקדמים ומשאבים הכרחיים להצלחה וצמיחה של הקליניקה.
  6. אסטרטגיות התמודדות והתפתחות מקצועית: פיתוח מיומנויות חדשות להתמודדות עם אתגרים ולהעשרה מקצועית.
  7. מעקב והערכה: סקירת התקדמות קבועה והערכת השגי התוכנית להבטחת התאמה מיטבית למטרות שלך.

בתוכנית המנטורינג האישית שלנו, אנו מתמקדים בפיתוח אישי ומקצועי, המתבסס על גישה מחקרית שמראה כיצד תמיכה אישית משפרת את התוצאות. כמנטור אישי, אני מלווה אותך לאורך כל הדרך, משתף רעיונות ופתרונות יצירתיים, תוך התמקדות בהצלחה וצמיחה של הקליניקה שלך. הצטרף לתהליך שיעזור לך להגיע להישגים אישיים ומקצועיים משמעותיים.

הצטרפו אלי למסע התפתחות אישי בתהליך הליווי האישי לקליניקה משגשגת. ההתחלה היא בפגישת היכרות עמוקה, שבה נפתח את הדרך האופטימלית להתפתחות הקליניקה שלך. אחרי זה, נתמקד בשמונה פגישות אישיות, כל אחת מתמשכת שעה וחצי של עבודה ממוקדת והעשרה פרטנית. בנוסף, אציע לך ליווי צמוד ותמיכה דרך וואטסאפ למשך שבוע לאחר כל פגישה, כדי להבטיח שהליווי יהיה אישי, תומך ומותאם במיוחד לצרכים שלך.

משך כל פגישה: עד שעה ורבע

הפגישות מתקיימות במערכת MEET.

לפגישת אבחון והתאמה

שמעון פאול פרידלנדר​
התהליך הקבוצתי לליווי קליניקה משגשגת שינה את האופן שבו אני מנהלת את הקליניקה שלי. בכל מפגש שבועי, למדתי טקטיקות שיווק חדשות ואפקטיביות, וקיבלתי כלים לשיפור ניהול המטופלים. התמיכה האישית בוואטסאפ העניקה לי ביטחון ותמיכה רבה. מאז השתתפותי בתהליך, הקליניקה שלי רואה גידול משמעותי במספר המטופלים.
רונית פ.
מטפלת
חדשניות לשיווק ולגיוס מטופלים, שהובילו לשיפור מורגש בזרימת מטופלים ובקליטתם. הפגישות השבועיות והליווי האישי סייעו לי ליישם את הלמידה בצורה יעילה ומדויקת. זו הייתה חוויה עשירה ומשמעותית שתרמה רבות להצלחת הקליניקה שלי.
אבי כ.
מטופל