תמיכה נפשית להורים בזמן אתגר: טיפולים אינטגרטיביים בניי ג'ינג

תמיכה נפשית להורים בזמן אתגר: טיפולים אינטגרטיביים בניי ג'ינג

בתקופות מלאות אתגר ומתח, כאשר הדאגה ליקירים הופכת לחלק משגרת החיים, חשוב למצוא מקור תמיכה ועזרה. ניי ג’ינג, מרכז בריאות ואיכות החיים בירושלים, מציע פתרונות טיפוליים אינטגרטיביים להורים המתמודדים עם מתח ודאגה כאשר ילדיהם נמצאים בלחימה.

המרכז מתמחה בשילוב טכניקות מוכחות מהרפואה הסינית והרפואה המערבית. טיפולי הדיקור הסיני, לדוגמה, נמצאים להיות יעילים במיוחד להקלה על חרדות ובעיות שינה. בנוסף, המרכז משתמש בפורמולות צמחי מרפא מותאמות אישית, כדי להביא לשקט נפשי והרגעה פיזית.

מעבר לדיקור וצמחי מרפא, ניי ג’ינג מציע גם דיקור לייזר – טיפול חדשני וללא כאב, שמרגיע ומאזן את הגוף והנפש במהירות. שמעון פרידלנדר ומיקי צוקמוטו שבירו, המובילים את הטיפולים, מציעים גישה רחבה ומותאמת לצרכים הייחודיים של כל מטופל.

ניי ג’ינג לא רק מציע טיפולים, אלא גם פגישת ייעוץ חינם. במסגרת הפגישה, המטופלים יוכלו לשתף בדאגות ובצרכים שלהם, ולקבל הצעה לתוכנית טיפול אישית שתעזור להם להתמודד עם התקופה האתגרית.

בניי ג’ינג מחויבים להביא לרווחת המטופלים ולהקלה על סבלם. עם שנים של ניסיון, ידע רחב, וגישה אינטגרטיבית, המרכז הוא מקום מושלם למציאת שלווה ושקט נפשי.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ, צרו קשר: 📞 02-6506977 📱 Whatsapp: 058-6506977

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שייך להתמחות