טווינא

ההתמחות שלנו

טווינא

למשוך (Tui) ולתפוס (Na), זוהי תמצית הפיזיותרפיה הסינית, מגע מלא אנרגיה תור כדי עיסוי רקמות ולחיצה בנקודות מיוחדות על הגוף. הטווינא היא שיטת טיפול בת כ-2000 שנים השייכת לעולם הרפואה הסינית. כיום, השיטה היא חלק ממהלך הטיפול בבתי החולים בסין. הטווינא מתייחסת אל התודעה ואל הגוף כאל מכלול, כך שהיא עוסקת גם בריפוי, וגם במניעת מחלות על-ידי שמירה על אנרגיית גוף מאוזנת. 

טווינא

הידעת?

כמה עובדות על טווינא:

טיפול טווינא מאז ולתמיד עם בגדים.

הטיפול משלב לישה, לחיצות, מתיחות, טפיחות, וטכניקות סיניות נוספות. המטפל משתמש במגוון שיטות של מגע באמצעות כפות הידיים, הזרועות והמרפקים. הוא מפעיל לחץ ויוצר תנועה אקטיבית ואינטנסיבית בנקודות האנרגיה של הגוף.

לטיפול הטווינא יש יכולת השפעה גבוהה על הגוף והנפש, לכן יש חשיבות רבה להתאמת עוצמת הטיפול למצב המטופל ולרגישותו. בבואו אלינו בקליניקת ניי ג’ינג המטופל עובר אבחון מקיף טרם התחלת הטיפול על ידי המטפל, המומחית לטווינא, כדי להתאים את אופיו של הטיפול אליו. האבחון כולל שאלון אודות אורח חייו, בריאותו הכללית, והבעיה הספציפית שבה הוא מעוניין לטפל. 

מטרת הטיפול בטווינא הוא להחזיר את האיברים הפנימיים לתפקוד תקין ולעזור לגוף לרפא את עצמו. 

הטווינא מוזכרת כבר בזמן שושלת שאנג, בסביבות 1700 לפנה”ס. כתבים עתיקים מראים שהיא שימשה לטיפול במחלות ילדים ובתלונות הקשורות במערכת העיכול במבוגרים. ב-600 לספירה הטווינא נכללה כתחום לימודים נפרד בבית הספר הקיסרי לרפואה.

איך זה עובד?

מה אתם צריכים לדעת לפני:

  •  הטיפול מתמשך בערך 50 דקות.
  •  הטיפול נעשה עם בגדים. 
  •  מתאים לכל הגילאים, מבוגרים וילדים.
  •  דינמיות הטיפול גורם למטופל לחוש נמרץ ואנרגטי.
  •  הטיפול מחזיר את הגוף לאיזון שלו.

מי מטפל בך?

פרויל לפוסט 447*447

דורין נחמן - מטפלת טווינא

ילידת הארץ, בוגרת מכללת רידמן בירושלים ומדריכת פילאטיס מזרן מוסמכת של בית הספר Pilatis Studio Academy בתל אביב.

 מילדות הרגשתי זיקה לעולם הרוח ולטבע, התעניינתי בטיפול טבעי ופילוסופיה. במשך 10 שנים ובמהלך הצבא עסקתי בחינוך בלתי פורמלי עם אוכלוסיות בסיכון,וכשנה לאחר השחרור החלטתי להתמקצע בתחום הטיפול.

אני מרגישה שכל הכלים שרכשתי עוזרים לי להיות מטפלת טובה יותר ושיש לי הרבה מה להעניק למטופלים שלי. בחרתי לצעוד בדרך של ריפוי שקודם כל משמעותה היא לרפא את עצמי, לשמור על אורח חיים מאוזן ובריא ולטפל בעצמי על מנת להשתפר ולהתפתח גם בתור האישה שאני וכמובן בתור מטפלת.

שמעון פרידלנדר

"אורך המפגש ותדירות המפגשים תלוי באבחון שלנו, ומשתנה בהתאם למצבו של המטופל. משך הטיפול הוא בדרך כלל 50 דקות וקצר יותר בילדים."

- שמעון פרידלנדר - מטפל ראשי

ברוכים הבאים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת יעוץ חינם

או התקשרו